Wyświetlanie jednego wyniku

Stół - nieodzowny element każdego mieszkania

Stoły dostępne na rynku wykonywane są z różnych materiałów, w różnych stylach, wielkościach i kształtach. W naszej ofercie dostępne są stoły wykonywane w całości z drewna lub z połączenia drewna i stali. Dzięki dużemu wyborowi każdy znajdzie u nas piękny drewniany stół do salonu czy jadalni.

Na co powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze stołu?

>

Kupując stół do mieszkania poza walorami estetycznymi powinniśmy zwrócić uwagę jaką przestrzeń mamy do dyspozycji, żeby dobrać odpowiedni rodzaj i rozmiar stołu.

Stoły z litego drewna - czy warto?

Decydując się na zakup drewnianego stołu mamy kilka możliwości, jedną z nich jest stół wykonany z litego drewna jest droższy od innych stołów ponieważ wykonywany jest ze stuprocentowego naturalnego drewna, jego największymi zaletami są trwałość, wytrzymałość oraz naturalny i unikatowy wygląd. Sprawdź stoły z oferty AURA - które są wykonane z litego drewna dębowego

Rozkładany czy nierozkładany stół - jaki rodzaj wybrać?

Stół rozkładany to idealny wybór do niewielkich przestrzeni, na codzień nie zajmuje wiele miejsca jednak gdy potrzeba większej powierzchni wystarczy go rozłożyć i zyskujemy dodatkową przestrzeń.

Stół nierozkładany to dobry wybór, jeżeli jesteś zdecydowany na odpowiedni wymiar stołu, dzięki temu każdego dnia możesz cieszyć się jego pełnym wymiarem.

Krzesła i stół - jak dobrze je dopasować?

Przy urządzaniu mieszkania nie można zapomnieć o krzesłach, które wraz ze stołem tworzą integralną część jadalni czy salonu. Warto dobrać taki model i wykończenie kolorystyczne krzeseł żeby idealnie wpasowywały się w kompozycję. Przy doborze koloru drewna i tapicerki pomocny jest wzornik, który można wypożyczyć -> tutaj. Jeżeli szukasz krzesła do jadalni lub krzesła do salonu zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na krzesła fameg.

.